Všeobecné informácie

MIESTO KONANIA

Austria Trend Hotel Bratislava
Vysoká 2A
811 06 Bratislava – Staré Mesto
Slovenská republika
https://www.austria-trend.at/sk/hoteli/bratislava

Parkovanie počas kongresu je možné v garáži hotela. Pre účastníkov kongresu je konferenčný paušál 15,00 Eur/do 10 hodín parkovania v rámci dňa. Každá ďalšia hodina sa účtuje 2,50 Eur/hodinu. Parkovací lístok je potrebné si potvrdiť pri odchode na recepcii hotela, kde bude zaplatená kongresová cena. Bez upozornenia bude účtovaná bežná sadzba, teda 2,50 Eur/hodinu.
Parkovanie pre ubytovaných hostí je v cene 25,00 Eur/24 hodín.

UBYTOVANIE

Ubytovanie v mieste konania – Austria Trend Hotel Bratislava
https://www.austria-trend.at/sk/hoteli/bratislava
Email: reservations.bratislava@austria-trend.at
Telefón: +421 (2) 52 775 818

Pri rezervácii je potrebné uviesť heslo: Videoonkochirurgia

Ceny platné do 12.09.2019
110,00 Eur/noc – 1 osoba na izbe vrátane raňajok + mestský poplatok 1,70/osoba/noc
120,00 Eur/noc – 2 osoby na izbe vrátane raňajok + mestský poplatok 1,70/osoba/noc
Pri rezervácii je potrebné uviesť heslo: Videoonkochirurgia
Check-in od 15:00
Check-out do 12:00

BRATISLAVA

Bratislava – krásavica na Dunaji

Bratislava je hlavné mesto Slovenskej republiky a s počtom viac ako 450 000 tisíc obyvateľov je zároveň najväčším mestom Slovenska. Patrí medzi najmladšie európske metropoly a stále sa dynamicky rozvíja. Súčasná Bratislava ponúka bohaté možnosti kultúrneho vyžitia, zábavy, ale aj športových či rekreačných aktivít priamo v meste alebo v blízkom okolí. Je vyhľadávanou destináciou pre milovníkov kultúry, ako aj dobrého jedla a vína, ktoré sa pestuje v neďalekých Malých Karpatoch.

Medzi hlavné dominanty mesta patrí Bratislavský hrad, ktorý čnie nad Dunajom, a z ktorého nádvoria je nádherný výhľad na veľkú časť Bratislavy. Záhrady v okolí hradu sú vhodné na prechádzky a relax po náročnom dni.

Neďaleko hradu stojí Dóm sv. Martina, korunovačná katedrála rakúsko-uhorských panovníkov z čias monarchie. Je neprehliadnuteľnou historickou dominantou Bratislavy nachádzajúcou sa v dosahu starodávnych kľukatých uličiek v historickom centre mesta. Milovníci histórie a sakrálneho umenia by si nemali nechať ujsť príležitosť pozrieť si túto katedrálu nielen zvonku, ale aj zvnútra.

Michalská brána je jedinou existujúcou bránou zo štyroch pôvodných vstupných brán do Starého Mesta Bratislavy. Práve touto bránou vstupujú do srdca mesta ľudia nepretržite už od 14. storočia. Výnimočná súčasť pôvodného bratislavského opevnenia je aj skvostom viacerých stavebných štýlov. Výstup na vežu poskytuje nádherný kruhový výhľad na Bratislavu a okolie. V blízkosti veže sa nachádza množstvo výborných reštaurácií , kaviarní a barov.

Vyhliadková veža, bar aj reštaurácia. To všetko v sebe zahŕňa jeden zo symbolov Bratislavy – most SNP s vyhliadkovou vežou UFO. 95 metrov nad hladinou Dunaja si pochutnáte na  zaujímavom menu s príjemnou obsluhou. Nad reštauráciou sa nachádza vyhliadková terasa s ponukou úžasnej panorámy Bratislavy.

Close Menu